ایران، تهران، میدان آرژانتین، بلوار بیهقی، نبش خیابان دهم غربی، پلاک۸استخرحس خوب زندگی

  • روزهای سرویس‌دهی شنبه تا جمعه
  • شرایط استفاده تا

معرفی

برای شروع یک روز پر انرژی، برای انجام تمرین های استقامتی، بعد از یک روز طولانی و یا یک جلسه کاری خسته کننده، استخر بزرگ و زیبای حس خوب زندگی با آبی که کیفیت و شفافیت آن چشم هر بیننده ای را مجذوب خود می کند، بهترین مکان برای شماست.

     تصفیه، ضد عفونی و اصلاح پارامترهای شیمیایی آب بطور پیوسته در تمام طول ۲۴ ساعت و ۳۶۵ روز سال، اطمينان خاطـر تمام استفاده کنندگان را از بابت پاکيزگـی و بهداشت استخر بطور کـامل تأمين می نماید و بعلاوه شما به هیچ عنوان بوی کلر و مشکلات متداول در سایر استخرها را در اینجا تجربه نخواهید کرد.

دلایلی که استخر حس خوب زندگی را معروف و زبانزذ نموده است:
 لذت شنیدن موسیقی در زیر آب با کیفیت بالا
 تجربه بی نظیر شنا در زیر باران (با وجود اینکه در استخری سرپوشیده هستید)
 شفافیت فوق العاده آب (بهترین کیفیت آب در استخرهای داخلی و حتی خارجی)
 کنترل دائمی پارامترهای فیزیکی و شیمیایی آب و قرار گیری آن در محدوده های استاندارد
 نگه داری آب بصورت پیوسته در دمایی بین ۲۹ تا ۳۰ درجه سانتیگراد

مجموعه اسپا و تندرستی "حس خوب زندگی" در طی نه سال فعالیت خود، تبدیل به برندی خوشنام، شاخص و پیشرو در ارائه خدمات لوکس ورزشی و بهبود سبک زندگی شده و در این مسیر، مورد اقبال شخصیت های برجسته و سختگیری قرار گرفته است که به دنبال فضایی مطمئن، متمایز و اختصاصی برای ارتقاء سلامت جسمی و آرامش ذهنی در کنار افرادی هم طراز خود هستند.


     در "حس خوب زندگی"، همواره احساسی نو و متفاوت از سلامت و سرزندگی را تجربه خواهید کرد زیرا همه چیز بر پایه احترام به شما طراحی و برنامه ریزی شده است. معماری منحصر بفرد با حفظ ارتباط معنادار با عناصر طبيعی، ترکيب موزون رنگ ها، نورپردازی، رایحه پردازی و انتخاب موسيقی های حرفه ای، هوایی با کیفیت هوای پاک کوهستان، آب بسيار پاک، نوآوری های مستمر و ارتقاء مداوم سطح کیفی و کمی امکانات بسیار متنوع موجود در مجموعه و بالاتر از همه، ارائه خدمات عالی توسط مردان و زنان محترم و حرفه ای، در جهت خلق تجربیات تازه، خاطرات خوب و ایجاد رابطه ای پایدار با میهمانان و اعضاء گرامی است.
 
      شما در حس خوب زندگی علاوه بر قرار گرفتن در کانون توجه پزشکان، مربیان و تمامی پرسنل مجموعه، از برنامه های تندرستی و تن آسایی اختصاصی که در فضایی به وسعت ۳۵۰۰ متر مربع برای شما در نظر گرفته شده است استفاده خواهید نمود. مطمئن هستیم بعنوان یک ایرانی افتخار خواهید کرد از مجموعه ای استفاده می نمایید که یکی از مراکز برتر اسپا و ورزش در جهان، کاندیدای دریافت جایزه بین المللی کیفیت و برترین مجموعه ورزشی ایران ارزیابی و معرفی گردیده است.

مشخصات

مشخصات تماس

ایران، تهران، میدان آرژانتین، بلوار بیهقی، نبش خیابان دهم غربی، پلاک۸

مشاهده تلفن

شرایط استفاده

روزهای سرویس‌دهی

  • شنبه
  • یک‌شنبه
  • دوشنبه
  • سه‌شنبه
  • چهارشنبه
  • پنج‌شنبه
  • جمعه

شرایط استفاده

تاریخ استفاده: ازتا

هماهنگی پیش از مراجعه الزامی است.