نحوه دریافت وام

    ساز و کار فعال سازی این تسهیلات برای مشتریان خود به شکل ذیل می باشد:

  1. امضای تفاهم نامه فیمابین ستاد اجرایی تسهیلات گردشگری و مجموعه شما
  2. فعال سازی) POS حضوری( و VPOS )اینترنتی( به پرداخت ملتدر مجموعه شما (در این رابطه لازم است که شما فرم نصب‌های POS و VPOS ها را پر کنید و مشخصات لازم از جمله کد مالیاتی را به درخواست وزارت اقتصاد و دارایی کشور به ستاد اجرایی تسهیلات گردشگری اعلام بفرمایید. و پس از مدت یک هفته نصب POS و VPOS ها توسط شرکت عامل شقایق بانک ملت نصب خواهد شد)

تذکر:  چنانچه شما دارای POS ویا VPOS به پرداخت ملت هستید می توانید صرفاً طی یک نامه که پایانه ی ترمینال پذیرنده ی خود را به ستاد جهت فعالسازی اعلام نمایید.

  1. نامه درخواست فعال نمودن شعبه منتخب بانکی در شهر ( و یا تمامی مراکز استان ها در رابطه با پلتفرم ها و سایت های سراسری) خطاب به ستاد ملی تسهیلات گردشگری
  2. ارسال نامه ستاد اجرایی تسهیلات به واحد امور شعب بانک ملت جهت فعال سازی شعبه منتخب ویژه سرویس دهی به مشتریان شما
  3. ارسال نامه به واحد امور شعب بانک ملت به شعبه مد نظر جهت معرفی شما به عنوان سرویس دهنده خدمات گردشگری
  4. ارسال نامه از سوی مجموعه شما به شعبه یا شعبات منتخب جهت اعلام آمادگی برای معرفی افراد متقاضی دریافت کننده تسهیلات گردشگری (سفر کارت ملت)

تذکر: چنانچه شما قصد دارید یک سازمان و یا شرکت یا کارخانه اداره دولتی یا خصوصی را به طور گروهی به بانک معرفی نمایید که یک نامه به ستاد اجرایی تسهیلات معرفی بنمایید و پس از مذاکره کارشناسان فروش سازمانی ستاد با آن اداره ، مراتب جهت عقد تفاهم ارائه خدمات با کسر از حقوق حضور ایشان و شما ایفاد می گردد و سپس آن اداره و یا شرکت می‌بایست لیست کارکنان خود را به صورت گروهی به شعبه منتخب اعلام نماید تا صدور گروهی کارت‌ها انجام شود و سپس شما یا با استقرار یک کارمند در آن سازمان خدمات خود را به کارکنان سازمان ارائه نماید و یا آن سازمان کارکنان خود را جهت خرید خدمات به شما ارجاع نماید

  1. تبلیغات خدمات خود در بین مشتریان و دعوت ایشان به دریافت سفر کارت از شعب منتخب بانک ملت و سپس مراجعه به مجموعه شما جهت خرید خدمات با استفاده از سفر کارت ملت ( وام 300میلیون ریالی با نرخ 4 درصد و بازپرداخت 24ماه و با 5 ماه مهلت استفاده ی شناور به ازای هر کد ملی)

تذکر1 : شما می توانید خدمات خود را با قید فروش با اقساط 24ماهه و با نرخ سود 4 درصد و یک ماه تنفس در بین مشتریان خود تبلیغ کنید .نکته حائز اهمیت این میباشد که بانک ملت صرفاً ارائه دهنده تسهیلات می باشد و قطعاً مجری خدمات و پاسخگویی مسافرین در رابطه با خدمات ، مجموعه شما می باشد.

تذکر2:  شما می توانید به غیر از فروش اقساطی برای مسافرین خود درصد تخفیفی نیز جداگانه در نظر گرفته و اعلام بفرمایید .

تذکر3: قطعاً یکی از بهترین روش های تبلیغ فروش ، تقسیم هزینه خدمات بر 24ماه اقساط است که می تواند تصور ذهنی مناسبی برای مسافر ایجاد نماید به طور مثال اعلام تبلیغ یک تور کیش ویژه ی اسفند ماه با اقساط ماهیانه فقط ۱۵۰ هزار تومان و بازپرداخت با سود فقط ۴ درصد( قرض الحسنه)

تذکر 4 : لطفاً نرخ گذاری خدمات به نحوی باشد که تفاوتی بین دارنده ی سفر کارت و خریدار نقدی خدمات شما نباشد لازم به ذکر است که تسویه حساب بانک با شما به صورت آنی و پس از هر تراکنش با POS ویا VPOS می‌باشد.

** چنانچه تمایل دارید خدمات خود را به سازمان ها و شرکت های طرف قرارداد بانک ارائه نمایید آنها را به واحد عملیات ما معرفی نمایید و همچنین توصیه می شود برای اینکه فرصت فروش زمستانه و نوروزی خود را از دست ندهید هر چه سریعتر نسبت به عقد تفاهم‌نامه و تکمیل فرم نصب POS و VPOS ها اقدام بفرمایید تا بتوانید پس از آن بین مشتریان خود خدماتتان و یا خدمات سایر سرویس دهندگان را معرفی نمایید.