فرآیند عضویت سرویس دهندگان در طرح تسهیلات گردشگری

اگر شما یکی از اعضای صنعت گردشگری هستید این فرآیند (تسهیلات گردشگری ) را تا انتها مطالعه فرمائید.

ساز و کار فعال سازی این تسهیلات برای سرویس دهندگان به شکل ذیل می باشد:

 امضای تفاهم نامه فی­ مابین ستاد اجرایی تسهیلات گردشگری و مجموعه شما

   فعال سازیPOS حضوری و VPOS اینترنتی “به پرداخت ملت” در مجموعه شما می باشد.(در این رابطه لازم است که شما فرم نصب‌های POS و VPOS ها را پر کنید. و مشخصات لازم از جمله کد مالیاتی را به درخواست وزارت اقتصاد و دارایی کشور به ستاد اجرایی تسهیلات گردشگری اعلام بفرمایید. و پس از مدت یک هفته نصب POS و VPOS ها توسط شرکت عامل “ شقایق بانک ملت“ نصب خواهد شد.

تذکر:  چنانچه شما دارای POS و یا VPOS “ به پرداخت ملت “هستید. می توانید صرفاً طی یک نامه که پایانه ی ترمینال پذیرنده ی خود را به ستاد جهت فعالسازی اعلام نمایید.

نامه درخواست فعال نمودن شعبه منتخب بانکی در شهر.

( و یا تمامی مراکز استان ها در رابطه با پلتفرم ها و سایت های سراسری) خطاب به ستاد ملی تسهیلات گردشگری.

ارسال نامه ستاد اجرایی تسهیلات به واحد امور شعب بانک ملت جهت فعال سازی شعبه منتخب ویژه سرویس دهی به مشتریان شما. ارسال نامه به واحد امور شعب بانک ملت به شعبه مد نظر جهت معرفی شما به عنوان سرویس دهنده خدمات گردشگری.

ساز و کار

  ارسال نامه از سوی مجموعه شما به شعبه یا شعبات منتخب جهت اعلام آمادگی برای معرفی افراد متقاضی دریافت کننده تسهیلات گردشگری (سفر کارت ملت)

تذکر: چنانچه شما قصد دارید یک سازمان و یا شرکت یا کارخانه اداره دولتی یا خصوصی را به طور گروهی به بانک معرفی نمایید. که یک نامه به ستاد اجرایی تسهیلات معرفی بنمایید. و پس از مذاکره کارشناسان فروش سازمانی ستاد با آن اداره ، مراتب جهت عقد تفاهم ارائه خدمات با کسر از حقوق حضور ایشان و شما ایفاد می گردد.

 سپس آن اداره و یا شرکت می‌بایست لیست کارکنان خود را به صورت گروهی به شعبه منتخب اعلام نماید. تا صدور گروهی کارت‌ها انجام شود. و سپس شما یا با استقرار یک کارمند در آن سازمان خدمات خود را به کارکنان سازمان ارائه نماید. و یا آن سازمان کارکنان خود را جهت خرید خدمات به شما ارجاع نماید.

 

    تبلیغات خدمات خود در بین مشتریان و دعوت ایشان به دریافت سفر کارت از شعب منتخب بانک ملت صورت می ­پذیرد. و سپس مراجعه به مجموعه شما جهت خرید خدمات با استفاده از سفر کارت ملت. ( وام 300 میلیون ریالی با نرخ 4 درصد و بازپرداخت 24 ماه و با 6 ماه مهلت استفاده ی شناور به ازای هر کد ملی).

تذکرات

تذکر1 : شما می توانید خدمات خود را با قید فروش با اقساط 24 ماهه و با نرخ سود 4 درصد می باشد. و یک ماه تنفس در بین مشتریان خود تبلیغ کنید. نکته حائز اهمیت این می­باشد که بانک ملت صرفاً ارائه دهنده تسهیلات می باشد. و قطعاً مجری خدمات و پاسخگویی مسافرین در رابطه با خدمات ، مجموعه شما می باشد.

 

تذکر2:  شما می توانید به غیر از فروش اقساطی برای مسافرین خود درصد تخفیفی نیز جداگانه در نظر گرفته و اعلام بفرمایید.

 

تذکر3: قطعاً یکی از بهترین روش های تبلیغ فروش ، تقسیم هزینه خدمات بر 24 ماه اقساط است. که می تواند تصور ذهنی مناسبی برای مسافر ایجاد نماید. به طور مثال اعلام تبلیغ یک تور ویژه ­ی اسفند ماه با اقساط ماهیانه فقط ۱۵۰ هزار تومان و بازپرداخت با سود فقط ۴ درصدقرض الحسنه.

 

تذکر 4 : لطفاً نرخ گذاری خدمات به نحوی باشد که تفاوتی بین دارنده ی سفر کارت و خریدار نقدی خدمات شما نباشد. لازم به ذکر است که تسویه حساب بانک با شما به صورت آنی و پس از هر تراکنش با POS و یا VPOS می‌باشد.

 

چنانچه تمایل دارید خدمات خود را به سازمان ها و شرکت های طرف قرارداد بانک ارائه نمایید. آنها را به واحد عملیات ما معرفی کنید و همچنین توصیه می شود برای اینکه فرصت فروش خود را از دست ندهید. هر چه سریعتر نسبت به عقد تفاهم‌نامه و تکمیل فرم نصب POS و VPOS ها اقدام بفرمایید. تا بتوانید پس از آن بین مشتریان خود خدماتتان و یا خدمات سایر سرویس دهندگان را معرفی نمایید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ی 02157841 تماس حاصل فرمایید.

به این مطلب امتیاز دهید
به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امتیاز خود را مشخص کنید