شرایط دریافت سفر کارت

شرایط اخذ وام چگونه است؟

برای دریافت سفر کارت ملت و استفاده از خدمات متنوع آن، شما می‌توانید به چند طریق اقدام کنید، نحوه گرفتن سفر کارت و شرایط آن به شرح زیر است:

1_ مراجعه حضوری

  • کارمندان و یا بازنشستگان وزارت‌خانه‌ها، سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی، خصوصی، خصولتی و شرکت‌ها؛ تنها با گرفتن معرفی‌نامه شغلی و گواهی‌نامه کسر از حقوق از محل کار می توانند:

به متصدیان منتخب که از طرف ستاد ملی تسهیلات گردشگری در سازمان آن‌ها حضور دارند، مراجعه کنند،

  به مسئول امور رفاهی خود مراجعه کنند،

 و یا با مراجعه به شعب منتخب بانک ملت، اقدام به تهیه سفر کارت کنند.

1-2  کارمندان و یا افراد غیردولتی می‌توانند با داشتن پروانه کسب معتبر و قابل‌قبول بانک یا معرفی ضامن معتبر به شعب‌های منتخب بانک ملت مراجعه و درخواست اخذ وام و یا سفر کارت نمایند.

1-3 کادر درمان و تمام مشاغل ممتاز بدون نیاز به ضامن یا وثیقه می‌توانند نسبت به اخذ سفر کارت اقدام کنند.

شعب منتخب بانک ملت:

2_ مراجعه غیرحضوری

افراد متقاضی وام می‌توانند از طریق سامانه‌ی فرا بانک از تمام حساب‌هایشان اعتبارسنجی انجام بدهند و نسبت به گردش مالی حساب‌ها اقدام به اخذ سفر کارت کنند.

لازم به ذکر است که سفر کارت بانک ملت را می‌توانید تا سقف 30 میلیون تومان شارژ کنید. سفر کارت برای همه اقشار جامعه است و محدودیتی برای آن وجود ندارد، شما می‌توانید بعد از پرداخت دو سوم (3/2) از وام تسهیل سفر، درخواست مجدد سفر کارت را به بانک ارائه بدهید. در ضمن شما می‌توانید به تعداد اعضای خانواده‌تان که بالای 18 سال سن دارند، درخواست سفر کارت ملت بدهید و همگی از ویژگی‌های جذاب این طرح استفاده کنید، تنها به‌خاطر داشته باشید اعتبار شما برای مصرف کارت به مدت 6 ماه است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امتیاز خود را مشخص کنید