سفر کارت ملت چیست؟

سفرهای هوشمند با سفر کارت ملت

در این مقاله در مورد سفرهای هوشمند اطلاعاتی را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

تاکنون حتماً کارت‌های اعتباری بسیاری را دیده‌اید، اما سفر کارت بانک ملت با تمامی کارت‌های اعتباری که دیده‌اید متفاوت است. این سفر کارت برای سفرهای هوشمند طراحی شده است تا شما بتوانید سفری ایمن و با رعایت کلیه پروتکل‌های بهداشتی داشته باشید. خدمات دهندگان طرف قرارداد ستاد ملی تسهیل گردشگری شرایط و الزامات سفر ایمن را پذیرفته و به آن متعهد هستند. شما می‌توانید با دردست‌داشتن سفر کارت از پکیج‌های مسافرتی بسیار متنوع ما که شامل خدمات تور، هتل تک و حمل‌ونقل غیره است، استفاده کنید.

شما تنها و تنها 4 درصد کارمزد پرداخت می‌کنید و اقساط وام به مدت ماه 24 است! بله درست خواندید! شما تنها 4 درصد کارمزد پرداخت می‌کنید و می‌توانید از پکیج‌های سفر بسیار متنوع، با رعایت کلیه پروتکل‌های بهداشتی بهره‌مند شوید! تمام سعی ما بر این است که شما برای سفر کردن دغدغه‌ای جز خلق خاطراتی به‌یادماندنی نداشته باشید.

سفر کارت بانک ملت

سفر کارت بانک ملت برای همه اقشار جامعه است و محدودیتی برای استفاده از آن وجود ندارد، شما فقط باید شرایط اخذ وام را داشته باشید. سفر کارت را می‌توانید تا سقف 30میلیون تومان شارژ کنید و خبر بهتر آن است که شما می‌توانید بعد از پرداخت دو سوم (3/2) از وام تسهیل گردشگری، درخواست شارژ مجدد سفر کارت را به بانک ارائه بدهید. شما می‌توانید به تعداد اعضای خانواده‌تان که بالای 18 سال سن دارند، درخواست سفر کارت ملت بدهید و همگی از ویژگی‌های جذاب این طرح استفاده کنید، تنها به‌خاطر داشته باشید اعتبار شما برای مصرف کارت به مدت 5 ماه است.

این سفر کارت برای هر چه شما در سفر احتیاج دارید، طراحی شده است!

شما می‌توانید علاوه استفاده از بسته‌های متنوع سفر با مراجعه به سایت ملت تراول و یا سایر تور اپراتورهای طرف قرارداد از خدمات متنوع سرویس ویژه ما به نام سرویس پلاس هم استفاده کنید. شما می‌توانید از کلیه مراکز طرف قرارداد ما در زمینه‌های

خدمات گردشگری سلامت

رستوران‌ها

صنایع‌دستی

سوغات

موزه

خدمات CIP

مراکز گردشگری

دوره‌های ویژه آموزشی

و حتی بیمه پیمایش سفر استفاده کنید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امتیاز خود را مشخص کنید