رونق گردشگری داخلی با توریسم واکسن

وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی اعلام کرد: «پس از واکسینه شدن تمام مردم و تولید واکسن داخلی این پتانسیل وجود دارد که گردشگری واکسن را به سبد گردشگری سلامت اضافه کنیم.»

به گزارش خبرنگار میراث آریا، وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی دکتر علی‌اصغر مونسان با حضور در مجتمع ایران مال از مراحل واکسیناسیون COVID۱۹ افراد بالای ۷۰ سال در این مجتمع دیدن کرد. همچنین در حاشیه این بازدید در جریان روند ساخت هتل مجتمع ایران مال قرار گرفت.

دکتر مونسان ضمن خسته نباشید به کادر درمان مستقر در این مجتمع و آرزوی سلامتی برای افراد در حال واکسینه شدن بیان کرد: بسیار خوشحالم که از ابتدای شیوع پاندمی کرونا بخش گردشگری در کنار کادر درمان قرار گرفت و تمامی امکاناتمان را در اختیار وزارت بهداشت گذاشتیم.

او تصریح کرد: در زمانی که ترس از کرونا بیشتر از الان بود تمامی اقامتگاه‌های ما به‌صورت گسترده برای خدمات‌دهی اعلام آمادگی کردند. همچنین هتل‌های فرودگاهی برای ایرانیان خارج از ایران همکاری خوبی با حوزه درمان داشتند.

وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی درباره گردشگری واکسن و اضافه‌شدن آن به سبد گردشگری کشور، بیان کرد: پس از واکسینه شدن تمام مردم و تولید واکسن داخلی در آینده‌ای نزدیک این پتانسیل وجود دارد که واکسیناسیون را برای خارجی‌ها به‌ویژه کشورهای همسایه انجام دهیم.

برای تعطیلات خرداد تابع ستاد ملی مقابله با کرونا هستیم

دکتر مونسان تصریح کرد: اضافه‌شدن گردشگری مبتنی بر واکسیناسیون به بخش گردشگری سلامت می‌تواند به رونق گردشگری داخلی کمک کند.

او همچنین درباره وضعیت سفرها در تعطیلات پیشرو گفت: تابع تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا هستیم و تلاشمان اتخاذ بهترین تصمیم است. اولویت برای ما سلامت مردم است. وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی روند واکسیناسیون در این مجتمع را بسیار منظم و با آرامش ارزیابی کرد و گفت: «ایران مال بزرگ‌ترین مرکز تفریحی و گردشگری غرب تهران است و امروز با در اختیار قراردادن این امکانات به کادر درمان کار مهمی انجام داد که جای تشکر دارد. روند واکسیناسیون با مدیریت خوبی انجام می‌شود و حس آرامش و شادابی حاکم بر این محیط حائز اهمیت است.»

به این مطلب امتیاز دهید
به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امتیاز خود را مشخص کنید